Reklama

MAJDAN KRÓLEWSKI. 12-latka wjechała wprost pod motocykl

Opublikowano:
Autor:

MAJDAN KRÓLEWSKI. 12-latka wjechała wprost pod motocykl  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak ustalili policjanci, dziewczynka chciała prawdopodobnie podjechać do znajomych, którzy znajdowali się na chodniku po drugiej stronie ulicy.

Wczoraj (20 czerwca) po godz. 19, kolbuszowscy policjanci interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło na ul. Tarnobrzeskiej (DK-9) w Majdanie Królewskim. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że jadąca rowerem 12-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, zjechała z chodnika na jezdnię, wprost pod jadący motocykl.

- W wyniku zderzenia, 12-latka z obrażeniami trafiła do szpitala. Kierowca suzuki, 19-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, doznał powierzchownych obrażeń. Badanie wykazało, że był trzeźwy - informuje rzecznik prasowy kolbuszowskiej policji.

Policjanci apelują do rodziców o wzmożenie nadzoru nad dziećmi. Okres wakacji to czas wycieczek rowerowych, ale również czas, kiedy młodzi ludzie próbują swoich sił na skuterach i motocyklach. Zadbajmy o to, aby nasze dzieci nie wsiadały na pojazdy, na które nie mają uprawień. Rozmawiajmy z nimi na temat zasad bezpieczeństwa i stosując się do nich dajmy im dobry przykład. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może kosztować życie.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE