Reklama

Magda już rozdaje autografy

Opublikowano:
Autor:

Magda już rozdaje autografy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wychowankowie kolbuszowskiej Tiki-Taki nie mają kompleksów, gdy jadą na duże imprezy. Ostatnio punktowali w wojewódzkich mistrzostwach i mocnych mityngach.

W ostatnią niedzielę nasi pokazali się w międzywojewódzkich meczu juniorów młodszych. Rywalizowali z zawodnikami z Małopolski, Śląska i województwa świętokrzyskiego. Drugie miejsce wywalczyła nasza sztafeta (4x100 metrów) dziewcząt w składzie: Magdalena Niemczyk, Wiktoria Wrońska, Julia Ozimek, Regina Gul. Trzy z nich to jeszcze młodziczki. Ponadto Wiktora była najlepsze w wyścigu na 200 metrów i trzecia na 100. Niemczyk na setkę była czwarta. – Obie pobiły rekordy życiowe – podkreślał trener Bogdan Karkut. Obok tych mistrzostw rozegrany był mityng, w którym sprawdzili się Paweł Sawuła i Radek Maciąg. – Radek jest szóstym juniorem na krajowych listach w biegach na 200 metrów, ma jeszcze szansę na wyjazd na mistrzostwa Europy – dodaje Karkut. Fajnie w biegu na 5 km w Rzeszowie spisali się Monika Węgrzyn i Adrian Gul. W kategorii do 19 lat Monika była pierwsze, a Adrian trzeci. Monika wygrała również bieg na 600 metrów gimnazjalistek. Roksana Gul była pierwsza w biegu na 600 metrów dla klas 5-6 szkoły podstawowej. Drugi w klasach 3-4 szkoły podstawowej był Bartek Sawuła, a grupie dziewcząt (3-4 SP) czwarta była Amelia Chudzik. Jej brat Jakub był trzeci w klasach 5-6. W sobotę w Stalowej Woli w mistrzostwach Podkarpacia dzieci starszych złoto wywalczył Wiktor Zięba (1000 metrów). Blisko podium była Roksana Gul. Była czwarta w biegu przez płotki na 80 metrów i czwarta w biegu na 600 metrów. 

Więcej w 23 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE