Reklama

Łzy szczęścia pani Teresy. Są pieniądze na piec dla seniorów z Krzątki

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Łzy szczęścia pani Teresy. Są pieniądze na piec dla seniorów z Krzątki - Zdjęcie główne

Są pieniądze na zakup pieca do domu, w którym mieszka starsze rodzeństwo. | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ciągu kilkudziesięciu godzin udało się zebrać pieniądze na zakup pieca dla znajdujących się w trudnej sytuacji mieszkańców Krzątki (gm. Majdan Królewski). - Dziękuję każdemu, kto dołożył cegiełkę do tego, by ta rodzina mogła poczuć ciepło w domu na święta - mówi Magdalena Kuna, organizatorka zbiórki.

O akcji pomocy dla rodzeństwa z Krzątki pisaliśmy wczoraj (16 grudnia) wieczorem: Trwa zbiórka dla seniorów z Krzątki. Pomóż kupić im piec jeszcze przed świętami.

Magdalena Kuna, wolontariuszka Szlachetnej Paczki zorganizowała zbiórkę pieniędzy na zakup pieca dla starszego rodzeństwa. Cel - 5 tys. zł. Tę kwotę udało się zebrać w ciągu kilkudziesięciu godzin. Akcję wsparło 109 darczyńców. 

- Jestem pod ogromnym wrażeniem, że w tak krótkim czasie (zbiórka została założona w środę wieczorem) udało się zebrać pełną kwotę. Dziękuję każdemu, kto dołożył cegiełkę do tego, by ta rodzina mogła poczuć ciepło w domu na święta. Jesteście niesamowici! Dziękuję

- nie kryje radości wolontariuszka. 

O tym, pieniądze udało się zebrać, młoda kobieta poinformowała dzisiaj po godz. 11 potrzebujących seniorów. 

- Pani Teresa popłakała się ze szczęścia do słuchawki. Prosiła przekazać podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się do akcji. Brakuje jej słów, by opisać radość

- mówi Magdalena Kuna.

Piec zostanie zamontowany w przyszłym tygodniu, jeszcze przed świętami. Fachowiec, który to zrobi, jest już umówiony.

Oczywiście cały czas, pod tym linkiem: ZRZUTKA DLA SENIORÓW można wpłacać pieniądze, aby wesprzeć starsze rodzeństwo z Krzątki. Potrzeb jest dużo. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy