Reklama

Lucjan Wilk po raz pierwszy wziął udział w obradach rady powiatu kolbuszowskiego

Opublikowano:
Autor:

Lucjan Wilk po raz pierwszy wziął udział w obradach rady powiatu kolbuszowskiego  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Po raz pierwszy w obradach rady powiatu kolbuszowskiego wziął udział Lucjan Wilk. 32-letni mieszkaniec Kolbuszowej zajął miejsce po Grzegorzu Romaniuku.

Przypomnijmy. Grzegorz Romaniuk stracił mandat radnego po tym, jak ktoś złożył na niego donos m.in. do Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Tarnobrzegu. Radnemu zarzucono, że prowadzi działalność gospodarczą z wykorzystaniem mienia powiatu kolbuszowskiego. Tą działalnością był sklepik, który radny od kilku lat prowadził w szpitalu powiatowym w Kolbuszowej. Grzegorz Romaniuk zapewniał, że umowę zawierał z dyrektorem lecznicy, a nie z powiatem i nie był świadomy, że w ten sposób łamie przepisy. Ostatecznie jednak na posiedzeniu komisji rewizyjnej, 23 listopada, samorządowiec złożył pisemną rezygnację ze sprawowania swojej funkcji.

Więcej w 1 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE