Reklama

Lodówka i mikrofalówka. Co jeszcze kupi Zapole za pieniądze z funduszu sołeckiego?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Canva

Lodówka i mikrofalówka. Co jeszcze kupi Zapole za pieniądze z funduszu sołeckiego? - Zdjęcie główne

Pieniądze wydane zostaną m.in. na AGD. | foto Canva

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nieco liczniej niż Niwiskach, bo 23 osoby, wzięły udział w zebraniu wiejskim w Zapolu. Mieszkań zdecydowali, na co wydadzą pieniądze z funduszu sołeckiego w 2023 roku.

W trakcie spotkania Łukasz Ofiara, sołtys wsi, wraz z radą sołecką przedstawił propozycję zadań do realizacji w ramach funduszu sołeckiego w kwocie 28 201,93 zł. 

Zadecydowano, że 5 tys. zł trafi do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Zapolu na zakup umundurowania i sprzętu przeciw pożarowego. W sumie 7 tys. zł wydatkowane zostanie na spotkania i zakup strojów sportowych dla grup reprezentujących sołectwo.

Kolejne 5 tys. zł posłuży na doposażenie świetlicy wiejskiej w remizie OSP. Zostanie kupiona lodówka, mikrofalówka i naczynia. Pozostałe 11 201,93 zł przeznaczono na doposażenie placu zabaw obok remizy.

Wszystkie przedsięwzięcia przegłosowano jednogłośnie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy