Reklama

LEKKOATLETYKA. Arkadiusz Rajpold błyszczał w mistrzostwach Podkarpacia w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

LEKKOATLETYKA. Arkadiusz Rajpold błyszczał w mistrzostwach Podkarpacia w Kolbuszowej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Prawdopodobnie dwie osoby będą reprezentować kolbuszowską Tiki-Takę w zaplanowanych na najbliższą sobotę (17 marca) w Żaganiu mistrzostwach Polski w biegach przełajowych (do 18 i do 20 lat).

Nadzieją naszego klubu jest Monika Węgrzyn, która przygotowuje się do zawodów Pucharu Świata (do 18 lat), które odbędą się w czerwcu we włoskiej Lanzadzie. Jej występ stanął jednak pod dużym znakiem zapytania, bo Monika się rozchorowała.

– Zdrowie jest najważniejsze. Jeśli nie będzie w pełni sił i nie będzie w dobrej dyspozycji, to nie będziemy ryzykować – zaznacza trener Bogdan Karkut. Żaganiu mógłby wystartować Szymon Zięba, ale nie pozwala mu na to kontuzja ścięgna Achillesa i rytm przygotowań kadry narodowej.

W minioną sobotę, 3 marca, w Kolbuszowej w akcji można było zobaczyć sporo zawodników z naszego klubu w wojewódzkich mistrzostwach w przełajach. Odbyły się one na obiekcie Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej. W zawodach udział wzięło 150 zawodników, którzy rywalizowali w kategoriach wiekowych od dzieci młodszych (rocznik 2007 i młodsi) do juniorów (1999-2000).

Z grona kilkunastu wychowanków Tiki-Taki najlepiej wypadł Arkadiusz Rajpold, który w rywalizacji juniorów na 3 kilometry wywalczył trzecie miejsce.

– Ustąpił tylko kandydatom do mistrzowskich tytułów – Stanisławowi Lebiodzie i Szymonowi Żywce z Victorii Stalowa Wola. Przekonało mnie to do tego, żeby wysłać go do Żagania – opisuje Karkut.

Szósty w grupie młodzików (2 km) był Wiktor Zięba, piąty w juniorach młodszych (3 km) Adrian Gul. Najwyżej z dziewcząt była młodziczka Dominika Zięba (10. miejsce, 1,5 km).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE