Reklama

Lekarz z Podkarpacia prezentuje kolejne dane. Amantadyna pomaga na Covid-19!

Opublikowano:
Autor:

Lekarz z Podkarpacia prezentuje kolejne dane. Amantadyna pomaga na Covid-19! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W Przemyślu śmiertelność w COVID-19 jest o około 33 procent niższa niż na Podkarpaciu, mimo że społeczeństwo jest starsze, bardziej schorowane i przed pandemią umierało w nim o 16 procent więcej osób niż na Podkarpaciu. Tak swoją terapię zachwala przemyski pulmonolog doktor Włodzimierz Bodnar.

Pulmonolog z Przemyśla doktor Włodzimierz Bodnar nadal pokazuje, jak powinno się prowadzić z pandemią koronawirusa. Tym razem zaprezentował dane, które jasno pokazują skuteczność jego terapii.


Czytaj także:


"Przychodnia lekarska Optima w ramach opieki POZ zabezpiecza około 11 000 mieszkańców, co stanowi 18 procent całej populacji miasta. Oprócz tego, konsultujemy i leczymy wiele osób nienależących do naszej przychodni, co daje dodatkowo kilkanaście procent zakażonych z COVID-19.

Przypominamy, że Przychodnia Lekarska Optima w Przemyślu od 15.06.2020 została całkowicie otwarta dla wszystkich pacjentów. Od chwili ponownego otwarcia nie ma...  CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE