Reklama

Reklama

Lekarz z Podkarpacia prezentuje kolejne dane. Amantadyna pomaga na Covid-19!

Opublikowano: 23 listopada 2020 11:29
Autor: gl/opr.bp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W Przemyślu śmiertelność w COVID-19 jest o około 33 procent niższa niż na Podkarpaciu, mimo że społeczeństwo jest starsze, bardziej schorowane i przed pandemią umierało w nim o 16 procent więcej osób niż na Podkarpaciu. Tak swoją terapię zachwala przemyski pulmonolog doktor Włodzimierz Bodnar.

Reklama

Pulmonolog z Przemyśla doktor Włodzimierz Bodnar nadal pokazuje, jak powinno się prowadzić z pandemią koronawirusa. Tym razem zaprezentował dane, które jasno pokazują skuteczność jego terapii.


Czytaj także:

Najnowsze dane dotyczące zakażeń w powiecie kolbuszowskim [poniedziałek - 23 listopada]


"Przychodnia lekarska Optima w ramach opieki POZ zabezpiecza około 11 000 mieszkańców, co stanowi 18 procent całej populacji miasta. Oprócz tego, konsultujemy i leczymy wiele osób nienależących do naszej przychodni, co daje dodatkowo kilkanaście procent zakażonych z COVID-19.

Przypominamy, że Przychodnia Lekarska Optima w Przemyślu od 15.06.2020 została całkowicie otwarta dla wszystkich pacjentów. Od chwili ponownego otwarcia nie ma...  CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.