Reklama

Łatwiej dla rodziców

Opublikowano: ndz, 1 sty 2017 05:01
Autor:

Łatwiej dla rodziców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przy miejscowej szkole podstawowej trwają prace przy budowie drogi gminnej z zatoką postojową.

W ramach prac zostanie wykonana zatoka parkingowa dla 33 samochodów osobowych. Powstanie również jezdnia manewrowa i chodniki. Zrobione zostanie także odwodnienie, przepusty pod zjazdami i zjazd do drogi wojewódzkiej.

Cała nawierzchnia zostanie wykonana z kostki brukowej. Wartość inwestycji zgodnie z kosztorysem i podpisaną umową wynosi 345 986,04 zł. Koszty zostaną pokryte z pieniędzy własnych budżetu gminy Majdan Królewski.

Więcej w 52 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 lat temu | ocena +1 / -0

    Tomasz

    Czytając ten artykuł, dopiero dzięki napisowi drobnym druczkiem dowiedziałem się o która szkołę chodzi. Szacunek dla redaktora opisującego