Reklama

Lampy kością niezgody

Opublikowano:
Autor:

Lampy kością niezgody - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Czy mieszkańcy rzeczywiście skarżą się na ciemności? Sołtys i radny Kolbuszowej Górnej mają nieco odmienne zdanie. Upust swoim przekonaniom dali na ostatniej sesji (28 grudnia).

Według Michała Karkuta, gospodarza wioski, przy drodze „za rzeką” konieczne jest zamontowanie brakującego oświetlenia. Taką prośbę miały mu zgłaszać mieszkające tam rodziny. Sołtys postanowił więc upomnieć się o tę drobną inwestycję na grudniowej sesji. - Mam taki apel do pana radnego, Bronisława Wiktora. Brakuje ciągle tych lamp w pana okolicy, że tak powiem. Mieszkańcy proszą też o dostawienie trzech lamp na drodze przy rzece, za panem, w kierunku głębszej wsi – mówił Michał Karkut i dodał: - Stąd moja prośba o pilotowanie tego zadania i dostawienie tych lamp.

Więcej w 2 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE