Reklama

Lądowisko na wysypisku

Opublikowano: sob, 7 sty 2017 07:43
Autor:

Lądowisko na wysypisku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W miejscu byłego wysypiska śmieci przy ulicy Błonie ma powstać lądowisko dla helikopterów. Obiekt będzie służył szpitalowi powiatowemu.

Taka informacja pojawiła się na ostatniej sesji rady miejskiej (28 grudnia). Lądowisko dla helikopterów miałoby powstać w okolicy parafii pw. św. Brata Alberta w Kolbuszowej. Radni uchwalili już stadium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego pod tym kątem. – Tereny usługowe, które bezpośrednio przylegają do tej ulicy, zostaną włączone do terenów przemysłowych. Z kolei teren dawnego wysypiska śmieci zostanie przeznaczony pod lądowisko dla helikopterów. Powierzchnia terenu objętego zmianą wynosi około 16 ha – poinformowała Irena Dąbek, pracownica urzędu miejskiego.

Więcej w 1 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 lat temu | ocena +0 / -0

    miszczcietejriposty

    Zapewne te inwestory, co na strefe chcą się dostać, a jak będzie otwierane, to przyjadą Bracia Golec i zaśpiewają przeróbkę "Ścierniska" z refrenem "[...] kiedyś było tu śmietnisko, teraz będzie lądowisko [...]".

  • 5 lat temu | ocena +0 / -0

    xyz

    a kto tam będzie lądował i po co ???