Reklama

Kto naprawi drogi dojazdowe do pól w gminie Dzikowiec? Urząd już po przetargu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Kto naprawi drogi dojazdowe do pól w gminie Dzikowiec? Urząd już po przetargu - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe. | foto pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Dzikowiec wybrała wykonawcę, który zajmie się naprawą dróg dojazdowych do gruntów rolnych w Kopciach i Wilczej Woli. Sprawdzamy, o jakie trakty chodzi.

Przetarg na modernizację polnych dróg dzikowiecki samorząd ogłosił 19 lipca tego roku. Firma, która zaproponuje najkorzystniejszą ofertę, będzie miała czas do 16 września tego roku na wykonanie zadania.

 

Na trzy drogi

Chodzi w sumie o trzy trakty - w Kopciach na działce o numerze 587 i długości 362 metrów bieżących oraz na działce nr 1811 i długości 417 mb. W Wilczej Woli natomiast zostanie wyremontowana droga położona na działce nr 1067/1, o długości 500 mb i szerokości trzech metrów.

Prace mają polegać na robotach pomiarowych, mechanicznym profilowaniu i zagęszczeniu podłoża, położeniu nawierzchni z tłucznia kamiennego oraz wykonaniu obustronnych poboczy z mieszanki piaszczysto gliniastej lub lokalnej pospółki. Wykonawca ma również zapewnić dwuletni okres gwarancji.

 

Ponad sto tysięcy

Na złożenie ofert do dzikowieckiego urzędu zainteresowani mieli czas do 27 lipca do godz. 10. Dwa dni później gmina poinformowała, że najkorzystniejszą ofertę cenową za wykonanie zadania złożyła firma Cudo - Usługi Sławomir Cudo z Dzikowca.

Wykonawca wycenił swoją pracę na kwotę 124 749,07 złotych i to on w najbliższym czasie zajmie się modernizacją dróg dojazdowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy