Reklama

Kto jest kim w Komendzie Powiatowej Policji w Kolbuszowej? Sprawdź [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej jest jedną z mniejszych na Podkarpaciu. W tym roku nastąpiła zmiana szefa kolbuszowskich funkcjonariuszy. Funkcję tę pełni nadkomisarz Adam Mielnicki. Kto jest jego zastępcą? A jak nazywają się kierownicy poszczególnych wydziałów? Sprawdzamy.

Kolbuszowscy policjanci nowego szefa mają od lutego tego roku. Po 11 latach pełnienia tej funkcji na emeryturę przeszedł Stanisław Babula. 

- Ten dzień jest dla mnie dniem szczególnym. Te 31 lat, 7 miesięcy i 6 dni w mundurze przyniosły mi pełną satysfakcję - powiedział Stanisław Babula  podczas pożegnania, które odbyło się 22 lutego.

Nadkomisarz Adam Mielnicki wcześniej był pierwszym zastępca komendanta w Mielcu.

- Pragnę bardzo podziękować za obdarzenie mnie zaufaniem. Powierzenie mi funkcji komendanta w Kolbuszowej jest dla mnie ogromnym wyzwaniem i niezwykle ważnym etapem pracy zawodowej. Służbę będę pełnił odpowiedzialnie i rozważnie, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu kolbuszowskiego - zapewniał kilka miesięcy temu nowy szef kolbuszowskich policjantów. 

Funkcję zastępcy szefa kolbuszowskiej policji od 1 czerwca 2020 roku sprawuje nadkom. Anna Antkiewicz. Wcześniej pełniła te obowiązki od 3 lutego 2020 roku.

Nadkom. Anna Antkiewicz pełni służbę w policji od 1998 roku. Jak czytamy na stronie KPP Kolbuszowa, jest ona mężatką i ma dwoje dzieci. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, Filia w Rzeszowie. W 2009 r. ukończyła aplikację adwokacką, a w 2010 r. Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE