Reklama

Ksiądz Arkadiusz Król odchodzi z parafii w Niwiskach. Czy czekają nas jeszcze jakieś zmiany wikariuszy?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: parafia Niwiska

Ksiądz Arkadiusz Król odchodzi z parafii w Niwiskach. Czy czekają nas jeszcze jakieś zmiany wikariuszy?  - Zdjęcie główne

Ks. Arkadiusz Król zostaje przeniesiony. | foto parafia Niwiska

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Diecezja Rzeszowska ogłosiła zmiany personalne w parafiach. Zmiana nastąpi m.in. w parafii w Niwiskach.

Parafia Niwska poinformowała na swoim profilu na Facebooka, że po trzech latach ks. Arkadiusz Król zostaje przeniesiony do parafii św. Michała Archanioła w Rzeszowie.

Na miejsce ks. Arkadiusza Króla do parafii w Niwiskach zostanie skierowany ks. Mateusz Wojtuń.

Czy w innych parafiach nastąpią jakieś zmiany? Jeżeli chodzi o proboszczów, zmian nie będzie. Co do wikariuszy nie ma jeszcze konkretnej informacji o zmianach personalnych. Prawdopodobnie nowy ksiądz zawita do parafii Cmolas i zajmie miejsce innego kapłana, który zostanie przeniesiony w inne miejsce. 

O konkretnych zmianach w parafiach będziemy informować Państwa na bieżąco. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy