Reklama

Ks. Dominik Chmielewski na rekolekcjach w parafii Św. Brata Alberta w Kolbuszowej. Kiedy?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Parafia Św. Brata Alberta w Kolbuszowej

Ks. Dominik Chmielewski na rekolekcjach w parafii Św. Brata Alberta w Kolbuszowej. Kiedy?  - Zdjęcie główne

Ks. Dominik Chmielewski będzie prowadził rekolekcje w Kolbuszowej. | foto Parafia Św. Brata Alberta w Kolbuszowej

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ks. Dominik Chmielewski po raz kolejny odwiedzi Kolbuszową. Wcześniej kilkakrotnie był on na rekolekcjach właśnie w parafii Św. Brata Alberta w Kolbuszowej.

Dominik Chmielewski to polski duchowny rzymskokatolicki, salezjanin, rekolekcjonista. Będzie on w najbliższych dniach w Kolbuszowej, gdzie poprowadzi majowe rekolekcje. 

Potrwają one od niedzieli (29 maja), do wtorku (31 maja). - Wszystkich parafian i wiernych zapraszamy na Majowe Rekolekcje, które poprowadzi Ks. Dominik Chmielewski - zachęcają duszpasterze z parafii Św. Brata Alberta w Kolbuszowej.

Ks. Dominik Chmielewski będzie miał kazania w niedzielę, 29 maja na każdej mszy świętej (o godz. 7.30,  9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 20.00). Natomiast w poniedziałek i wtorek (30,31 maja) ksiądz poprowadzi rekolekcję o godz. 9 i o godz. 19. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy