Reklama

Kronika policyjna 21/2016

Opublikowano:
Autor:

Kronika policyjna 21/2016 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI

Sezon na sarny
W ubiegłym tygodniu na terenie naszego powiatu doszło do kilku kolizji z udziałem dzikich zwierząt. Pierwsze z takich zdarzeń miało miejsce 17 maja w Przedborzu około 21, kiedy to sarna wbiegła pod peugeota 206, uszkadzając jego przód. Dzień później, ok. godz. 5.15 w Hadykówce sarna uszkodziła przód dafa. Niedługo później (ok. godz. 6) w Majdanie Królewskim dzika zwierzyna wbiegła pod mercedesa, a przed godz. 8 kolejne dzikie zwierzę uszkodziło osobową skodę octavię. Policjanci apelują do kierowców, by i w terenie niezabudowanym (lasach, czy polach) spuścili nogę z gazu.

Drugi wyprzedzał
W poniedziałek, 16 maja, w Majdanie Królewskim ok. 18.30 doszło do kolizji na krajowej „dziewiątce”. W trakcie gdy kierowca samochodu ciężarowego renault premium skręcał w lewo, jadący za nim kierowca bmw zaczął go wyprzedzać z prawej strony i doprowadził do zderzenia pojazdów. W tej sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające.

Sprawca z poloneza
17 maja w Kolbuszowej kierowca poloneza skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerowi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Wjazd w toledo
Tego samego dnia około godzi. 9 w Kolbuszowej na ul. Narutowicza doszło do kolejnej kolizji. Jej sprawcą był kierowca renault. Kierujący francuskim autem włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy seata toledo i spowodował stłuczkę. Na sprawcę zdarzenia nałożony został mandat.

Nietypowa kolizja
18 maja około godziny 11 w Ostrowach Baranowskich kolbuszowscy policjanci interweniowali w związku z nietypową kolizją. Kierujący samochodem ciężarowym volvo wraz z naczepą przekroczył dopuszczalną przepisami wysokość ładunku, uszkadzając przy tym linię telekomunikacyjną. Na sprawcę zdarzenia nałożony został mandat.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE