Reklama

Krajowa "dziewiątka" zablokowana

Opublikowano:
Autor:

Krajowa "dziewiątka" zablokowana  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Cztery pojazdy zderzyły się na drodze krajowej nr 9 w Majdanie Królewskim. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Policjanci organizują objazdy.

Po godz 12, dyżurny kolbuszowskiej jednostki otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w Majdanie Królewskim, na drodze krajowej nr 9, na odcinku relacji Kolbuszowa -Tarnobrzeg. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca mazdą, jadąca w kierunku Kolbuszowej prawdopodobnie zasłabła i zjechała na przeciwległy pas, gdzie zderzyła się z hyundaiem, samochodem ciężarowym i audi. Kobiecie udzielana jest pomoc medyczna. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważnych obrażeń - informuje Jolanta Skubisz- Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej. 

 Na miejscu pracują kolbuszowscy funkcjonariusze. Z powodu zdarzenia droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Policjanci organizują objazdy.

Więcej w najbliższym numerze Korso. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE