Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 9/2017

Opublikowano: śr, 1 mar 2017 05:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

To radny był hejterem
Organy ścigania ustaliły, kto był autorem nieprawdziwych wpisów w internecie na temat jednego z radnych. Jak się okazało, twórczym hejterem był... inny samorządowiec.

Drogowe męczarnie
W błocie po kostki lub po rozpadającym się asfalcie - takimi drogami mieszkańcy naszego powiatu dojeżdżają do swoich domów. - Władze powinny się wstydzić – uważają Czytelnicy, którzy w minionym tygodniu wielokrotnie interweniowali w tej sprawie.

Osiedle pod wodą
Nowe osiedle, nowoczesne domy oraz fatalny stan drogi gminnej, o której gruntowny remont domagają się mieszkańcy. To realia życia codziennego mieszkańców ul. Królowej Jadwigi w Raniżowie. Jak na ich interwencję zareagował wójt?

Nowa izba przyjęć
Od 20 lutego w szpitalu powiatowym działa nowa izba przyjęć. W wyremontowanej części lecznicy znajduje się m.in. sala resuscytacyjno-zabiegowa, pokój obserwacji, a także specjalne pomieszczenie dla karetek. W poniedziałek (27 lutego) obiekt poświęcił biskup Jan Wątroba..

Z misją na Ukrainie
Bycie księdzem to niezwykłe powołanie. Zostanie księdzem – misjonarzem to już powołanie w powołaniu. Taki impuls poczuł pochodzący z Huciska ksiądz Antoni Więch, który już od blisko czterech lat pracuje w parafii w Zabłotowie na Ukrainie.

Walka o osiem klas
Liczna delegacja rodziców i mieszkańców Ostrów Tuszowskich pojawiła się na lutowej sesji, aby walczyć o swoją placówkę. Po reformie ich szkoła, jako jedna z dwóch w gminie Cmolas, nie miała liczyć ośmiu klas.

Więcej w 9 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.