Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 52/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Arsenał w domowym zaciszu
Zwykły kolekcjoner czy niebezpieczny fanatyk broni? 48- letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego wpadł w ręce policji. U mężczyzny znaleziono m.in. dwa rewolwery, trzy strzelby i ponad 1700 sztuk amunicji różnego kalibru.

Szopka noworoczna
Gdy się roczek już pakuje i odchodzi w sina dal, Bard już w szopie hałasuje i odgania smutek, żal. Chodźmy wiec z nim i z prorokiem, rzućmy na to własnym okiem. Kto nam znów gotuje szopkę?

To koniec porodówki
Od nowego roku ciężarne mieszkanki naszego powiatu nie będą mogły rodzic w Kolbuszowej. Porodówka w szpitalu powiatowym z końcem grudnia zamyka swoja działalność. Gdzie będą odsyłane nasze pacjentki i co stanie się z personelem?

Sołtysi dostaną więcej
Wraca temat wynagrodzenia dla gospodarzy sołectw w gminie Niwiska. Radni szykują dla nich podwyżkę diet. To jednak niejedyna propozycja samorządowców na zwiększenie dochodów sołtysów.

Takiego pomnika nikt nie zbezcześci
Franciszek Batory ma 88 lat. Mieszka w Kolbuszowej. Przeszło 60 lat temu wziął udział w wydarzeniu, które na zawsze zmieniło jego życie. Teraz opowiada o nim młodzieży z całej Polski.

Sportowe kalendarium 2016 roku
Na stronach sportowych publikujemy kalendarium najciekawszych i najważniejszych wydarzeń, w których główne role odegrali nasi sportowcy. A więc... przeżyjmy to jeszcze raz.

Więcej w 52 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE