Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 45/2016

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Chirurg z gipsem na dyżurze
W kolbuszowskim szpitalu pomocy pacjentom udzielał... chirurg ze złamaną ręką. - To jest chore! Gdzie jest zwierzchnik tego oddziału? Gdzie dyrektor? - zastanawiał się jeden z pracowników lecznicy, który poinformował nas o tej sytuacji.

Obdarte ze skóry, porzucone w lesie
Kolejny przykład ludzkiego bestialstwa. Ciała dwóch psów, obdartych całkowicie ze skóry, znalazł grzybiarz w jednym z kolbuszowskich lasów.

Ambasador USA mieszkał w Majdanie
Na dwa tygodnie Majdan Królewski stał się stolicą polskiej dyplomacji. Wszystko za sprawą Paula Wayne’a Jones’a, ambasadora Stanów Zjednoczonych. Co ambasador robił w Majdanie Królewskim i jak się tu znalazł?  

Obwodnica za dwa lata
Mieszkańcy Kolbuszowej Górnej skarżą się na uciążliwość krajowej „dziewiątki” i czekają na budowę obiecanej obwodnicy. Jest szansa, że inwestycja będzie gotowa już za dwa lata. Wariant budowy nowej drogi został już zatwierdzony.

Koniec ze sprzedażą ścinków
Według najnowszej dyrektywy Unii Europejskiej tanie skrawki szynek czy kiełbas nie będą mogły trafi ć do sprzedaży. Zgodnie z zaleceniami zostaną one zutylizowane. - To czysta głupota - stwierdza nasza Czytelniczka.

Eurosieroty – gdy rodzice wyjadą za pracą
Zostawiają swoje dzieci najczęściej z dziadkami i wyjeżdżają za granicę po to, żeby zapewnić rodzinie godne życie. Mimo dobrych intencji często nie wiedzą, co tak naprawdę tracą. Eurosieroty i ich rodzice zaprzepaszczają to, co powinno być dla nich najważniejsze.

Więcej w 45 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE