Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 44/2017

Opublikowano: czw, 2 lis 2017 06:06
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ukazał się nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie.

Lekarz za każde pieniądze
Szpitale podkupują sobie lekarzy za każdą cenę. To dlatego kolbuszowska lecznica straciła ostatnio pięciu specjalistów. Lekarzy brakuje także w gminnych ośrodkach zdrowia. A nas pacjentów nadal czekają kolejki, bo na poprawę nie zanosi się szybko.

Ginekolog za rok
Trwa remont gminnej części ośrodka zdrowia w Cmolasie. Już za rok mieszkańcy gminy będą mogli korzystać z pomocy kilku specjalistów, w tym ginekologa.

Wciąż pamiętamy...
Wspominamy tych, którzy od nas odeszli w ciągu ostatniego roku. Przypominamy sylwetki  osób związanych z naszym powiatem. Nie ma ich wśród nas, ale  na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Jana Pawła do poprawki
Mieszkańcy i samorządowcy apelują w sprawie nie do końca udanej przebudowy ul. Jana Pawła II w Kolbuszowej. - Proszę o cierpliwość. Na pewno wyeliminujemy te mankamenty - zapewnia burmistrz Jan Zuba.

Sokół zaprasza na Wolską
Lider rozgrywek, Sokół Kolbuszowa Dolna, zmierzy się z Victorią Czermin. Wyjątkowo mecz zostanie rozegrany na boisku przy ulicy Wolskiej w Kolbuszowej. W Widełce znów pokaże się Stanisław Pruś, a derbowy mecz odbędzie się w Raniżowie.

Więcej w 44 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.