Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 42/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Śmierć na obwodnicy
24-letni mężczyzna nie wróci już bezpiecznie do domu. Samochód, w którym jechał jako pasażer, zderzył się na obwodnicy Głogowa Młp. z bmw. Za kierownicą niemieckiego auta siedział o trzy lata młodszy mieszkaniec Kolbuszowej.

Wójt interweniuje w sprawie Koltexu
Mieszkańcy osiedla Zakościele skarżą się na działalność zakładu Green Koltex. Ich zdaniem zapachy wydobywające się z firmy utrudniają normalne życie. Tymczasem właściciele zapewniają, że ich przedsiębiorstwo spełnia wszelkie normy.

Pracownicy szpitala wyjdą na ulice
Cały czas ważą się losy kolbuszowskiej porodówki. Pracownicy zagrożonego oddziału ginekologiczno-położniczego i neonatologicznego postanowili, że wyjdą na ulice miasta, aby walczyć o jego utrzymanie.

Wesołowski: - To wielkie odkrycie!
- W najśmielszych snach nie sądziłem, że taka rzecz trafi do moich zbiorów - przyznaje Andrzej Wesołowski, w którego rękach znalazło się prawie stuletnie, malowane godło szkoły. Sporej wielkości przedmiot trafił do miłośnika historii kilka miesięcy temu, jednak dopiero teraz mieszkaniec Kolbuszowej postanowił podzielić się tą informacją.

Szampan dla OWiR-u
- Gdybyśmy mieli własną stołówkę i siłownię, moglibyśmy organizować obozy nawet przez 10 miesięcy w roku. Ale i teraz nie jest z tym źle. W jedno z niedzielnych popołudni wybrałam się do biura, ale po w drodze postanowiłam odwiedzić wszystkie trzy goszczące drużyny: szczypiornistek, piłkarzy i pływaków. Wszystko „żyło”, zawodnicy trenowali, trenerzy i kierownicy byli zadowoleni – opowiada naszemu dziennikarzowi Iwona Soda, dyrektor Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie.

Więcej w 42 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE