Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 41/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Czołówka
Sobota. Kilka minut przed godziną 9. Młoda kobieta traci panowanie nad niewielkim fiatem. Zjeżdża na przeciwny pas i uderza opla, w którym jechała m.in. siedmioletnia dziewczynka.

Przeciwko sobie mielibyśmy większość
- Rada miejska wykroczyła poza swoje ustawowe kompetencje – tak Józef Kardyś, starosta kolbuszowski, tłumaczy swoją nieobecność na ostatniej sesji rady miejskiej. Podobnego zdania jest Zbigniew Strzelczyk, dyrektor szpitala. Czy to jedyny powód rezygnacji w obradach miejskich samorządowców?

„Wołyń” z kolbuszowskim akcentem
Na ekrany kin wszedł długo wyczekiwany „Wołyń”. - Jesteśmy bardzo dumni, że właśnie u nas filmowcy odnaleźli idealne plenery do kilku scen najważniejszej premiery filmowej ostatnich lat – mówią przedstawiciele Muzeum Kultury Ludowej
w Kolbuszowej.

Sołectwa rozdzieliły pieniądze
Mieszkańcy gminy Majdan Królewski zdecydowali o tym, na co w przyszłym roku wydane zostaną pieniądze z funduszu sołeckiego. W przypadku Majdanu do podziału było 30 tys. zł. Co za tę kwotę zostanie zrobione?

Puchar dla Sokółek
Pochmurną sobotę (8 października) rozjaśnił w Kolbuszowej Dolnej blask okazałego pucharu. Wywalczyły go Sokółki, które w finale wojewódzkiego etapu Pucharu Polski pokonały 5:2 Resovię.

Więcej w 41 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE