Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 36/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ukazał się nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie.

Ośmiolatek z Zarębek w TVN-ie
Michałek Stochel z Zarębek to prawdziwy mistrz akordeonu. O tym, jak wielki jest jego talent w sobotę (3 września) dowiedziała się cała Polska. Chłopiec wystąpił w pierwszym odcinku nowej edycji programu „Mam talent” i usłyszał od jury magiczne „Trzy razy na tak”.

Znów płacimy za błędy urzędników
Po raz kolejny Krajowa Izba Odwoławcza w Warszawie wzięła pod lupę przetarg na odbiór śmieci z gminy Kolbuszowa. I tym razem KIO dopatrzyło się uchybień w pracy komisji przetargowej. Jakie błędy popełnili nasi urzędnicy? Jak obciąży to
gminną kasę?

Ciężarówka uderzyła w busa
Kierowca scanii twierdzi, że nawet nie zauważył, że uderzył w volkswagena transportera.

Porody wstrzymane
Kolbuszowski szpital w dalszym ciągu pozostaje bez lekarza neonatologa.

Pomóżmy chorej 22-latce
Młoda kobieta po raz pierwszy zauważyła na swoim ciele guza w sierpniu ubiegłego roku. – Był zlokalizowany na plecach, tak z boku – pokazuje 22-latka. – Od razu poszłyśmy do lekarza rodzinnego. Na początku każdy doktor mówił nam, że to nic groźnego.

Z Raniżowa do Kazachstanu
Barbara Burek z Raniżowa wyjechała na świeckie misje do Kazachstanu. Na Ałmatach wolontariuszka spędzi rok. Będzie pomagać biednym i zagrożonym przemocą dzieciom. Jaka siła zagoniła ją na ten mały koniec świata? Czego się boi, a co spodziewa wynieść z tej długiej i trudnej wyprawy?

Derby dla Sokółek
Żeńskie Derby Podkarpacia wygrały 1:0 piłkarki z Kolbuszowej Dolnej. Błyszczały szczególnie Małgorzata Kot i Ewa Koman. Pierwsza zaliczyła zwycięskie trafienie, a druga skutecznie broniła dostępu do bramki kolbuszowianek.

Więcej w 36 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE