Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 27/2017

Opublikowano: śr, 5 lip 2017 06:32
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Kolejna śmierć dziecka
Zmarł 7-latek, najbardziej poszkodowany w wypadku, do którego doszło 23 czerwca, na skrzyżowaniu drogi powiatowej z drogą krajową numer 9 relacji Rzeszów - Radom. To niestety niejedyna śmierć dziecka, która jest wynikiem wypadku...

Pies zaatakował czterolatka
Czteroletnie dziecko zostało zaatakowane przez psa. Do pogryzienia doszło na ulicy Krakowskiej w Kolbuszowej.

Raniżów nie chce TIR-ów
Mieszkańcy gminy w obawie przed zwiększeniem natężenia ruchu na drodze wojewódzkiej składają petycję do marszałka województwa podkarpackiego i przypominają o pomyśle obwodnicy. O co proszą i czego oczekują?

Majątki z Niwisk pod lupą
Oszczędności, kredyty, samochody, dochody – między innymi takie informacje można odnaleźć w oświadczeniach majątkowych, które radni mieli obowiązek złożyć do 30 kwietnia. W tym tygodniu zaglądamy do kieszeni samorządowców z gminy Niwiska. Jaki był dla nich 2016 rok?

Mają dość Piaskowej
Tumany kurzu w słoneczne dni albo dla odmiany brodzenie w błocie po deszczu - tak wygląda rzeczywistość mieszkańców ulicy Piaskowej i sąsiednich traktów. - Nie jesteśmy ludźmi drugiego sortu! - mówili kolbuszowianie, którzy pojawili się na sesji rady miejskiej. Jak na ich słowa zareagował burmistrz miasta?

Więcej w 27 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.