Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 18/2017

Opublikowano: czw, 4 maj 2017 05:54
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Jatka o oddziały
Od podjęcia decyzji w sprawie zamknięcia porodówki minęło ponad pięć miesięcy, jednak emocje z tym związane wciąż nie ostygły. Ich pokaz mieliśmy okazję zobaczyć na ostatniej sesji rady powiatu. Czy to prawdziwa troska o los ciężarnych kobiet, a może, jak słychać w kuluarach, początek kampanii wyborczej?

Decyzja w rękach wojewody
Rodzice i nauczyciele z gminy Majdan Królewski czekają na rozstrzygnięcie wojewody: czy uchwałę dotyczącą wskazania miejsca realizacji obowiązku szkolnego zaopiniuje pozytywnie, czy odrzuci. Tymczasem po naszym ostatnim artykule znowu zawrzało. Tym razem głośniej swoje stanowisko zaznaczali obrońcy gimnazjum.

Z myślą o seniorach
Gmina Kolbuszowa przymierza się do uruchomienia dwóch Dziennych Domów Seniora. Takie miejsce dla osób starszych działa już w Niwiskach. Gdzie pojawią się kolbuszowskie domy seniora? 

W tragicznym stanie
Spróchniałe barierki, wystające gwoździe, odpadające części konstrukcji – tak w tej chwili wygląda drewniana kładka na rzece Przyrwa w przysiółku Dziuby. Czy i kiedy poprawi się stan techniczny obiektu?

Zielone światło dla Woli
Gmina Raniżów chce pozyskać pieniądze dla Woli Raniżowskiej. Dlaczego w pierwszej kolejności pod uwagę wzięto akurat to sołectwo? O to dopytywali się radni i sołtysi. Co usłyszeli w odpowiedzi?

Więcej w 18 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.