Reklama

KORONAWIRUS. Ważne zmiany w działalności szpitala w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

KORONAWIRUS. Ważne zmiany w działalności szpitala w Kolbuszowej  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od 16 marca procedury medyczne będą realizowane tylko w trybie pilnym - informuje szef kolbuszowskiego szpitala.

W komunikacie, który otrzymaliśmy dzisiaj od dyrektora Zbigniewa Strzelczyka, czytamy, że od dzisiaj (16 marca) do odwołania wstrzymuje się przyjęcia do szpitala i planowane zabiegi, oraz badania dla pacjentów ambulatoryjnych (RTG, USG, endoskopia).

Z przekazanej informacji dowiadujemy się również, że od 16 marca do odwołania punkt pobrań badań laboratoryjnych znajduje się na pierwszym piętrze - od wyjścia ewakuacyjnego budynku szpitala. Czynny jest on od godziny 7:20 do 9.

- Laboratorium wykonuje badania tylko w trybie pilnym ze skierowaniem. Ograniczenie związane jest ze zminimalizowanie ryzyka zakażenia koronawirusem - pisze Zbigniew Strzelczyk. 

Na koniec dowiadujemy się, że w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i koniecznością ograniczenia ryzyka zakażenia, każdy pacjent zgłaszający się do placówki POZ i poradni specjalistycznych, jest zobowiązany do wcześniejszego kontaktu telefonicznego w celu ustalenia sposobu i terminu udzielenia porady lekarskiej i pielęgniarskiej.

/Artykuł w trakcie aktualizacji/

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE