Reklama

Koronawirus w kolejnych 4 zakładach w powiecie kolbuszowskim. Gdzie?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Koronawirus w kolejnych 4 zakładach w powiecie kolbuszowskim. Gdzie?  - Zdjęcie główne

Ogniska zakażeń odnotowano w kolejnych 4 miejscach. | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowski sanepid poinformował o kolejnych ogniskach związanych z zakażeniem Covid-19 w zakładach pracy. Dziś (wtorek, 30 marca) odnotowano skok zakażeń w powiecie kolbuszowskim. Przybyło ponad 30 chorych. Gdzie zlokalizowano nowe ogniska i co z wcześniejszymi? Czy zostały już wygaszone?

Barbara Dudzińska, dyrektor kolbuszowskiego sanepidu, poinformowała o kolejnych, nowych ogniskach zachorowań w naszym powiecie. Nadmieniła również, że ze wcześniejszych ognisk zostało wygaszone na tę chwilę jedno, które znajdowało się w Urzędzie Skarbowym w Kolbuszowej.

Wcześniejsze ogniska dotyczą starostwa oraz jednego z zakładu pracy w Cmolasie. W piątek, 26 marca, szefowa sanepidu w Kolbuszowej poinformowała, że do wcześniejszych ognisk doszły zakażenia odnotowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolbuszowej i Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej. O tym przeczytasz tutaj: Nowe ogniska zakażeń w urzędzie pracy i gminie. Gdzie jeszcze?

Nasza rozmówczyni nadmieniła, że ognisko na Oddziale Nefrologii w Kolbuszowej (tzw. nerka) zostało wygaszone. Odnotowano tam jednak kolejne zakażenia.

Dziś (wtorek, 30 marca) dyrektor Barbara Dudzińska poinformowała o kolejnych ogniskach w powiecie kolbuszowskim. Dotyczą one trzech zakładów pracy (dwa w Kolbuszowej) oraz jednego w Raniżowie. Ognisko Covid-19 odnotowano także w zakładzie w Widełce.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy