Reklama

KORONAWIRUS. Tylko 5 wiernych na mszach i nabożeństwach

Opublikowano:
Autor:

KORONAWIRUS. Tylko 5 wiernych na mszach i nabożeństwach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W związku z epidemią koronawirusa rząd zdecydował, że we mszy świętej lub innym obrzędzie religijnym od 25 marca nie będzie mogło uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę.

- Bardzo prosimy, aby na codzienną mszę św. przychodził jeden przedstawiciel rodziny, która zamówiła intencję - móią duchowni z kolbuszowskiej kolegiaty. - Kancelarię i wszelkie dyżury zawieszamy. W sprawach ważnych prosimy dzwonić na numer 724 001 190 - dodają księża i apelują o pozostanie w domu. 

Prawdopodobnie od piątku wszystkie msze i nabożeństwa będą transmitowane na profilu facebookowym parafii oraz jej stronie internetowej. - Prosimy o odmawianie codziennie Modlitwy Pańskiej w łączności z papieżem Franciszkiem o ustanie pandemii - zachęcają. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE