Reklama

KORONAWIRUS. Pomoc dla firm - zmiany. Jakie?

Opublikowano: śr, 22 kwi 2020 19:00
Autor:

KORONAWIRUS. Pomoc dla firm - zmiany. Jakie?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej informuje, że zostały wprowadzone zmiany odnoszące się do pomocy dla firm w związku z koronawirusem.

Ustawa rozszerza krąg mikroprzedsiębiorców, którzy są uprawnieni do skorzystania z pożyczki o podmioty, które nie zatrudniają pracowników. Aby skorzystać z umorzenia pożyczki, mikrofirma będzie musiała prowadzić działalność przez co najmniej 3 miesiące od dnia udzielenia pożyczki.

- Wnioski można składać drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy praca.gov.pl - informują urzędnicy. Przesłanie lub złożenie wniosków jest możliwe również poprzez: platformę ePUAP pocztę tradycyjną na adres: PUP w Kolbuszowej, 36-100 Kolbuszowa, ul. Piłsudskiego 59A. 

Dodatkowo przygotowane dokumenty można złożyć w kopercie z dopiskiem "Pożyczka dla mikroprzedsiębiorców" w punkcie podawczym przy wejściu do urzędu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.