Reklama

KORONAWIRUS. Burmistrz apeluje do mieszkańców

Opublikowano: śr, 11 mar 2020 15:04
Autor:

KORONAWIRUS. Burmistrz apeluje do mieszkańców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Informujemy, że w związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zaleceniami rządowymi od 12 marca do 25 marca na terenie Gminy Kolbuszowa zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych oraz zamknięte jednostki kulturalno-sportowe tj. Kryta Pływalnia „Fregata”, Miejski Dom Kultury i jego file oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej i jej filie - czytamy na stronie internetowej urzędu miejskiego w Kolbuszowej.

Urząd Miejski w Kolbuszowej funkcjonuje normalnie i jest do Państwa dyspozycji, jednak  w celu ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się wirusa i wywoływanej przez niego choroby zwracamy się z prośbą o odroczenie, w miarę możliwości, załatwiania spraw  osobiście w urzędzie i podległych jednostkach organizacyjnych.

Wszelkich płatności (podatkowe, za gospodarowanie odpadami) można dokonywać przelewami poprzez systemy bankowości elektronicznej (na tzw. indywidualne mikrorachunki bankowe, które znajdują się w zawiadomieniu o wysokości opłaty). Wiele spraw można również omówić, załatwić przez telefon lub drogą mailową.

- Apelujemy także o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny - dodaje Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.