Reklama

Kontrole policji nad Maziarnią w Wilczej Woli

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KPP Kolbuszowa

Kontrole policji nad Maziarnią w Wilczej Woli - Zdjęcie główne

foto KPP Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci, w ramach współpracy z Państwową Strażą Rybacką, prowadzą cykliczne działania, których celem jest m.in. ograniczenie nielegalnego połowu ryb. W sobotę, podczas wspólnej służby na terenie zbiornika wodnego Maziarnia w Wilczej Woli, funkcjonariusze kontrolowali wędkarzy pod kątem posiadanych uprawnień, sprawdzali również bezpieczeństwo wypoczywających nad wodą.

W sobotę (10 lipca) asp.szt. Krzysztof Wojda - dzielnicowy z kolbuszowskiej jednostki, wspólnie z Funkcjonariuszami Państwowej Straży Rybackiej z Posterunku w Tarnobrzegu, prowadzili działania m.in. na terenie zbiornika wodnego Maziarnia w Wilczej Woli, a także okolicznych rzekach i stawach.

- Głównym celem wspólnych działań jest m.in. ograniczenie nielegalnego połowu ryb oraz prowadzenie działań profilaktycznych, dotyczących prawidłowego zachowania podczas wypoczynku nad wodą 

- wyjaśniła Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik prasowy KPP w Kolbuszowej. 

W trakcie wspólnej służby funkcjonariusze kontrolowali wędkarzy pod kątem posiadanych uprawnień. Dzielnicowy zwracał szczególną uwagę na bezpieczeństwo osób wypoczywających nad wodą, przeprowadzając rozmowy profilaktyczne dotyczące m.in. zasad korzystania z kąpieliska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy