Reklama

Kontrola CBA w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Kontrola CBA w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Informację o trwającej w UM w Kolbuszowej kontroli CBA potwierdził nam Krzysztof Matejek, sekretarz Kolbuszowej.

Jak poinformował nas sekretarz Krzysztof Matejek, kontrola CBA w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej rozpoczęła się 8 maja i planowana jest do 8 sierpnia.  - Kontrola dotyczy udzielania wybranym osobom fizycznym i prawnym ulg w spłacie zaległego podatku w latach 2012-2018. Biuro bada dokumenty dotyczące umorzeń, odroczenia terminu płatności czy rozłożenia na raty zaległego podatku dla mieszkańców gminy - wyjaśnia Krzysztof Matejek, sekretarz Kolbuszowej. Jak zapewnia nasz rozmówca, urząd w pełni współpracuje z kontrolerami. - Pracownicy udzielają wyjaśnień i udostępniają żądane dokumenty - stwierdza i dodaje, że urząd nie został poinformowany o przyczynie kontroli. Nie dokonywał też zgłoszeń do Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Więcej informacji już niebawem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE