Reklama

Reklama

Kontrola CBA w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej

Opublikowano: 17 maja 2019 11:33
Autor:

Kontrola CBA w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Informację o trwającej w UM w Kolbuszowej kontroli CBA potwierdził nam Krzysztof Matejek, sekretarz Kolbuszowej.

Jak poinformował nas sekretarz Krzysztof Matejek, kontrola CBA w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej rozpoczęła się 8 maja i planowana jest do 8 sierpnia.  - Kontrola dotyczy udzielania wybranym osobom fizycznym i prawnym ulg w spłacie zaległego podatku w latach 2012-2018. Biuro bada dokumenty dotyczące umorzeń, odroczenia terminu płatności czy rozłożenia na raty zaległego podatku dla mieszkańców gminy - wyjaśnia Krzysztof Matejek, sekretarz Kolbuszowej. Jak zapewnia nasz rozmówca, urząd w pełni współpracuje z kontrolerami. - Pracownicy udzielają wyjaśnień i udostępniają żądane dokumenty - stwierdza i dodaje, że urząd nie został poinformowany o przyczynie kontroli. Nie dokonywał też zgłoszeń do Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Więcej informacji już niebawem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Roland

  A maryjan też dostał odpuszczenia

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Zorba

  Dobierają się w końcu do tyłka lokalnym pajacom, baardzo dobrze!

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Kamil

  Może wreszcie zamkną Kardysia xd

 • 2 lata temu | ocena +1 / -0

  wyborca

  czy wróżka Hazar - kolbuszowska tarocistka trafnie przewidziała losy burmistrza