Reklama

Konferencja prasowa i otwarcie nowego biura poselskiego w Kolbuszowej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: google maps

Konferencja prasowa i otwarcie nowego biura poselskiego w Kolbuszowej - Zdjęcie główne

Nowe biuro poselskie będzie mieściło się przy ul. Rzeszowskiej w Kolbuszowej. | foto google maps

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wiesław Buż, współprzewodniczący Podkarpackiej Nowej Lewicy, otworzy w piątek (30 września) nowe biuro poselskie w Kolbuszowej.

Parlamentarzysta Wiesław Buż, zaprasza na konferencję prasową towarzyszącą otwarciu biura poselskiego przy ul. Rzeszowskiej w Kolbuszowej. 

Spotkanie odbędzie się w piątek (30 września) o godzinie 15. W konferencji udział weźmie poseł na Sejm RP Wiesław Buż i współprzewodniczący Podkarpackiej Nowej Lewicy, Józef Fryc, radny Rady Miejskiej w Kolbuszowej oraz Zbigniew Woźniak, przewodniczący Rady Powiatowej Nowej Lewicy w Kolbuszowej.

Podczas konferencji poseł poinformuje również o bieżących wydarzeniach i przedsięwzięciach Klubu Parlamentarnego Lewicy. 

 

Wiesław Buż urodził się w 1957 roku w Rzeszowie. Ukończył wyższą szkołę społeczno-gospodarczą w Tyczynie na wydziale socjologiczno-politologicznym. Tytuł magistra obronił w 2005 roku. Wcześniej biuro poselskie posła lewicy mieściło się przy ul. Kolejowej w Kolbuszowej. 

- Jesteśmy po to, aby być bliżej ludzi, aby stworzyć możliwość kontaktu dla szerokiej grupy wyborców - mówi w rozmowie z Korso Wiesław Buż. 

Podkreśla, że drzwi biura będą otwarte dla mieszkańców powiatu kolbuszowskiego. Parlamentarzysta zapowiada, że zwiększy liczbę interwencji poselskich jeśli będą takie potrzebne, czy interpelacji na bazie funkcjonowania całego powiatu. 

- Sądzę, że zwiększymy swoją obecność jako opcja polityczna - dodaje nasz rozmówca. Przypomnijmy, że w Kolbuszowej przy ul. Mickiewicza, mieści się także biuro poselskie Zbigniewa Chmielowca, posła z ramienia PiS-u. 

- Bardzo dużo rozmawiam z panem Chmielowcem i wymieniamy swoje poglądy. Absolutnie nie wchodzimy sobie w drogę, mamy różny lektorat. W sprawach społecznych na pewno będziemy szukać wspólnych rozwiązań. Pozytywny głos wspierający w sprawie może doprowadzić do jej pozytywnego rozwiązania

- argumentuje poseł Buż. 

Nasz rozmówca dodaje, że występuje różnorodność zagadnień i problemów społecznych na terenie powiatu kolbuszowskiego.

- W wielu sprawach mamy inne zdania i stanowiska jako opcje polityczne, które reprezentujemy. Jest też szansa, żeby oprócz biura posła Chmielowca pojawił się drugi podmiot, który również będzie mógł wysłuchać uwag i propozycji mieszkańców. Być może nie wszyscy idą ze swoimi sprawami do posła Zbigniewa Chmielowca, gdyż wiedzą i znają jego kierunek polityczny. W związku z tym już z reguły ten kontakt jest zamknięty. Jest nic innego jak stworzenie dodatkowej szansy, ale nie ma to zasad rywalizacji, ale ożywienia i dania możliwości innymi, inaczej myślącym mieszkańcom powiatu kolbuszowskiego

- zaznacza parlamentarzysta Wiesław Burz. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy