Reklama

Kolejny krok do budowy dużej obwodnicy Kolbuszowej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UM Kolbuszowa

Kolejny krok do budowy dużej obwodnicy Kolbuszowej  - Zdjęcie główne

W spotkaniu uczestniczyli m.in. burmistrz Zuba oraz poseł Chmielowiec. | foto UM Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W poniedziałek, 28 czerwca, o godzinie 10.00 w siedzibie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad O/Rzeszów odbyło się posiedzenie III Rady Technicznej związanej z realizacją budowy obwodnicy Kolbuszowej.

Poseł Zbigniew Chmielowiec, Burmistrz Kolbuszowej Jan Zuba oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej uczestniczyli w wideokonferencji, podczas której nastąpiło przedstawienie i omówienie przez wykonawcę w formie prezentacji multimedialnej zaawansowania prac projektowych.

Przedstawiono również propozycję założeń oraz sposób przeprowadzenia akcji informacyjnej m.in. poprzez wywieszenie plakatów na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej. Więcej na temat budowy dużej obwodnicy Kolbuszowej przeczytasz tutaj: Duża obwodnica Kolbuszowej. Czy będzie konieczność wysiedleń?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy