Reklama

Kolejne zmiany na kolbuszowskich targowiskach

Opublikowano: pon, 4 maj 2020 15:32
Autor:

Kolejne zmiany na kolbuszowskich targowiskach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Biorąc pod uwagę wnioski złożone w ubiegłą sobotę poprzez osoby prowadzące handel na targowiskach, informuję, że w dniach 5, 9 i 12 maja handel będzie odbywał się wyłącznie na targowisku na przy ul. Wolskiej - poinformował Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej.

Duża powierzchnia placu targowego przy ul. Wolskiej umożliwia zapewnienie bezpiecznej odległości pomiędzy stoiskami handlowymi oraz zachowanie bezpiecznej odległości między klientami. 

- Powyższe wymagania są trudne do spełniania na placu handlowym przy ul. Zielonej, wobec czego będzie on całkowicie zamknięty - czytamy w informacji umieszczonej na stronie Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. 

Na targowisku przy ul. Wolskiej będzie można handlować wyłącznie produkatami rolno-spożywczymi, sadzonkami: warzyw, kwiatów, krzewów, drzew owocowych. 

Sprzedawcy są zobowiązani posiadać rękawiczki, maski i płyn dezynfekcyjny, który powinien zostać użyty po każdym kliencie. Towar może podawać tylko sprzedawca. Przy jednym stanowisku handlowym może znajdować się maksymalnie trzy osoby, w odległości dwa metry od siebie. 

Kupujący będą proszeni o zachowanie wszelkich środków ostrożności oraz postrzegania zasad higieny zapobiegającej rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Magistrat przypomniał także o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej, który obwiązuje od 16 kwietnia. 

- Prosimy wszystkich o stosowanie się do zaleceń służb porządkowych w czasie handlu - podkreślają przedstawiciele urzędu. Handel artykułami przemysłowymi jest w dalszym ciągu wstrzymany. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +2 / -1

    Konstancja Lubomirska

    Przedstawicielom urzędu przypominam, że istnieją osoby, które ze względu na stan zdrowia masek nie będą nosić.