Reklama

Kolejne zmiany na kolbuszowskich targowiskach

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kolejne zmiany na kolbuszowskich targowiskach - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Biorąc pod uwagę wnioski złożone w ubiegłą sobotę poprzez osoby prowadzące handel na targowiskach, informuję, że w dniach 5, 9 i 12 maja handel będzie odbywał się wyłącznie na targowisku na przy ul. Wolskiej - poinformował Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej.

Duża powierzchnia placu targowego przy ul. Wolskiej umożliwia zapewnienie bezpiecznej odległości pomiędzy stoiskami handlowymi oraz zachowanie bezpiecznej odległości między klientami. 

- Powyższe wymagania są trudne do spełniania na placu handlowym przy ul. Zielonej, wobec czego będzie on całkowicie zamknięty

- czytamy w informacji umieszczonej na stronie Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. 

Na targowisku przy ul. Wolskiej będzie można handlować wyłącznie produkatami rolno-spożywczymi, sadzonkami: warzyw, kwiatów, krzewów, drzew owocowych. 

Sprzedawcy są zobowiązani posiadać rękawiczki, maski i płyn dezynfekcyjny, który powinien zostać użyty po każdym kliencie. Towar może podawać tylko sprzedawca. Przy jednym stanowisku handlowym może znajdować się maksymalnie trzy osoby, w odległości dwa metry od siebie. 

Kupujący będą proszeni o zachowanie wszelkich środków ostrożności oraz postrzegania zasad higieny zapobiegającej rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Magistrat przypomniał także o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej, który obwiązuje od 16 kwietnia. 

- Prosimy wszystkich o stosowanie się do zaleceń służb porządkowych w czasie handlu - podkreślają przedstawiciele urzędu. Handel artykułami przemysłowymi jest w dalszym ciągu wstrzymany. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE