Reklama

Kolejne podejście. Tym razem ma być taniej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Kolejne podejście. Tym razem ma być taniej  - Zdjęcie główne

Czy tem razem uda się wyjanąc ośrodek? Do tematu z pewnością będziemy wracać. | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Cmolas nadal chce wynająć nowy Ośrodek Zdrowia w Cmolasie. Tym razem, aby zachęcić potencjalnych najemców, obniżyła cenę.

Przetarg ogłoszony przez gminę obejmuje wynajem dwóch lokali użytkowych o pow. 225 mkw i 228 mkw. Przeznaczone mają być one na udzielanie świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji leczniczej, leczenia stomatologicznego, opieki psychologicznej, psychiatrycznej i leczenia uzależnień w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. Prowadzona może być w nich także prywatna specjalizacja stomatologiczna, rehabilitacyjna czy psychologiczna.

Stawka wywoławcza czynszu wynosi 1350 zł netto (bez mediów) plus 23 proc. VAT oraz 912 zł netto (bez mediów) plus 23 proc. VAT. Pierwotnie za lokal na parterze cena wynosiła 3 tys. zł netto (bez mediów) plus 23 proc. podatek VAT. Z kolei za lokale na poddaszu cena wynosiła 1 624 zł netto (bez mediów) plus 23 proc. podatek VAT.

Otwarcie ewentualnych ofert nastąpi 29 kwietnia. Wówczas dowiemy się, czy znajdą się chętni na wynajem ośrodka zdrowia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy