Reklama

Reklama

Kolejne podejście do remontu remizy w Posuchach

Opublikowano: 29 września 2019 09:00
Autor:

Kolejne podejście do remontu remizy w Posuchach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Raniżowski samorząd po raz drugi ogłosił zapytanie ofertowe na rozbudowę i przebudowę budynku remizy w Posuchach.

Będzie to już trzeci etap prac związanych z remontem budynku remizy w tej miejscowości. Zadanie będzie polegać na budowie sanitariatów oraz przebudowie istniejących pomieszczeń po byłym garażu dla OSP. Ponadto wykonana ma zostać instalacja kanalizacji sanitarnej i wodociągowej. Zadanie ma być gotowe do 19 grudnia tego roku. 

Firmy, ubiegające się o realizację inwestycji, miały czas na złożenie swoich ofert do 24 września. O wynikach poinformujemy w naszej gazecie.

Przypomnijmy, że na pierwsze zapytanie ofertowe gminy odpowiedziała jedna firma. Oferta, którą przedstawiła, przewyższała jednak kwotę, którą na to zadanie zamierzała przeznaczyć gmina. Z tego powodu postępowanie unieważniono i ogłoszono kolejne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.