Reklama

Kolejne osoby z powiatu kolbuszowskiego chcą zostać posłem

Opublikowano:
Autor:

Kolejne osoby z powiatu kolbuszowskiego chcą zostać posłem  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jedną z nich jest Dorota Koczur. 66-letnia kolbuszowianka od lat związana jest z Polskim Stronnictwem Ludowym. Jej nazwisko znajdziemy na 18. miejscu listy Koalicji Polskiej (PSL i Kukiz`15) w okręgu rzeszowskim.

Dlaczego zdecydowała się na start w wyborach do Sejmu RP? - Jestem za programem PSL, który gwarantuje m.in. emeryturę bez podatków, dostępną służbę zdrowia, czyste powietrze i zdrową, tradycyjną żywność - mówi kandydatka. - Jak mówił Wincenty Witos, chodzi o to, że państwa nie buduje się na rok, dwa czy dziesięć, lecz na setki. Dlatego budować je należy nie tylko dla siebie, lecz także dla przyszłych pokoleń - dodaje nasza rozmówczyni. 

 Dorota Koczur podczas ubiegłorocznych wyborów startowała do Rady Powiatu Kolbuszowskiego. Zdobyła wtedy 141 głosów. 

Trzy nazwiska 

O głosy wyborców zabiegać będą również Waldemar Zarębski (56 l.) z Kolbuszowej oraz Paulina Wacyra (40 l.) z Majdanu Królewskiego. Obydwoje startują z KW Konfederacja Wolność i Niepodległość. Z tej samej listy o mandat ubiega się Tomasz Buczek (33 l.) z Kolbuszowej Górnej, o czym już wcześniej informowaliśmy. 

- Uważam, że Polsce potrzebna jest zmiana, trzeba oddać władzę młodym. Mamy już dość wojny politycznej pomiędzy rządzącymi partiami - mówi Paulina Wacyra. 

Jak swój start uzasadnia Waldemar Zarębski, który cztery lata temu, podczas wyborów parlamentarnych zdobył 1192 głosy. - Startuję z tego powodu co zawsze - mówi kandydat z Kolbuszowej. - Uważam, że sprawy w Polsce idą w złym kierunku. Niepokojące jest to, w jakim celu PiS stara się przekupić Polaków. Obawiam się, że chodzi o coś więcej, niż utrzymanie przy sobie władzy - dodaje Waldemar Zarębski. 

Kandydaci z powiatu kolbuszowskiego

Tomasz Buczek (33 l.) z Kolbuszowej Górnej - KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Zbigniew Chmielowiec (65 l.) z Kolbuszowej - KW Prawo i Sprawiedliwość 

Dorota Koczur (66 l.) z Kolbuszowej - KW Koalicja Polska (PSL i Kukiz`15)

Anna Trawińska (52 l.) z Krzątki - KW Prawo i Sprawiedliwość

Paulina Wacyra (40 l.) z Majdanu Królewskiego - KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Waldemar Zarębski (56 l.) z Kolbuszowej - KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE