Reklama

Reklama

Kolejne osoby z powiatu kolbuszowskiego chcą zostać posłem

Opublikowano: 5 września 2019 10:00
Autor:

Kolejne osoby z powiatu kolbuszowskiego chcą zostać posłem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jedną z nich jest Dorota Koczur. 66-letnia kolbuszowianka od lat związana jest z Polskim Stronnictwem Ludowym. Jej nazwisko znajdziemy na 18. miejscu listy Koalicji Polskiej (PSL i Kukiz`15) w okręgu rzeszowskim.

Dlaczego zdecydowała się na start w wyborach do Sejmu RP? - Jestem za programem PSL, który gwarantuje m.in. emeryturę bez podatków, dostępną służbę zdrowia, czyste powietrze i zdrową, tradycyjną żywność - mówi kandydatka. - Jak mówił Wincenty Witos, chodzi o to, że państwa nie buduje się na rok, dwa czy dziesięć, lecz na setki. Dlatego budować je należy nie tylko dla siebie, lecz także dla przyszłych pokoleń - dodaje nasza rozmówczyni. 

 Dorota Koczur podczas ubiegłorocznych wyborów startowała do Rady Powiatu Kolbuszowskiego. Zdobyła wtedy 141 głosów. 

Trzy nazwiska 

O głosy wyborców zabiegać będą również Waldemar Zarębski (56 l.) z Kolbuszowej oraz Paulina Wacyra (40 l.) z Majdanu Królewskiego. Obydwoje startują z KW Konfederacja Wolność i Niepodległość. Z tej samej listy o mandat ubiega się Tomasz Buczek (33 l.) z Kolbuszowej Górnej, o czym już wcześniej informowaliśmy. 

- Uważam, że Polsce potrzebna jest zmiana, trzeba oddać władzę młodym. Mamy już dość wojny politycznej pomiędzy rządzącymi partiami - mówi Paulina Wacyra. 

Jak swój start uzasadnia Waldemar Zarębski, który cztery lata temu, podczas wyborów parlamentarnych zdobył 1192 głosy. - Startuję z tego powodu co zawsze - mówi kandydat z Kolbuszowej. - Uważam, że sprawy w Polsce idą w złym kierunku. Niepokojące jest to, w jakim celu PiS stara się przekupić Polaków. Obawiam się, że chodzi o coś więcej, niż utrzymanie przy sobie władzy - dodaje Waldemar Zarębski. 

Kandydaci z powiatu kolbuszowskiego

Tomasz Buczek (33 l.) z Kolbuszowej Górnej - KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Zbigniew Chmielowiec (65 l.) z Kolbuszowej - KW Prawo i Sprawiedliwość 

Dorota Koczur (66 l.) z Kolbuszowej - KW Koalicja Polska (PSL i Kukiz`15)

Anna Trawińska (52 l.) z Krzątki - KW Prawo i Sprawiedliwość

Paulina Wacyra (40 l.) z Majdanu Królewskiego - KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Waldemar Zarębski (56 l.) z Kolbuszowej - KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -0

  adam

  Dorota! wstydź sie!

 • 2 lata temu | ocena +5 / -0

  prawda

  PSL-chłopska partia,która przetrwała okupacje niemiecka,komunizm,pogrzebał ja niejaki Kamysz oferujac swój zad naczelnemu pedałowi w zamian za poparcie.Wstret mnie bierze kiedy czytam o tym dziadostwie.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

   jurek

   popieram