Reklama

Kolejna wieża sieci Play ma powstać na terenie gminy Cmolas

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Kolejna wieża sieci Play ma powstać na terenie gminy Cmolas - Zdjęcie główne

Sieć Play ma duże plany względem powiatu kolbuszowskiego. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Play chce wybudować kolejny maszt telefonii komórkowej na terenie gminy Cmolas. Tym razem w Trzęsówce.

Gmina Cmolas wszczęła postępowanie administracyjne na wniosek P4 Sp. z o.o., w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji stacji bazowej telefonii komórkowej. Wieża miałaby powstać nieopodal domków letniskowych Osada Trzęsówka. 

Przypomnijmy, że podobna wieża nadajnikowa ma powstać w Ostrowach Baranowskich, nieopodal skrętu na szkołę. Pod znakiem zapytania stoi nadajnik w Cmolasie. W tym przypadku cmolaski urząd przychylił się do protestu mieszkańców, którzy sprzeciwili się budowie. 

P4 sp. z o.o. czyli operator Play planuje budowę w sumie 32 stacji bazowych telefonii komórkowej na terenie wszystkich gmin powiatu kolbuszowskiego. Inwestycje są na różnym poziomie zaawansowania, a na kolejność ich realizacji wpływ mają nie tylko warunki techniczne, ale także przebieg procesu uzyskiwania decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz pozwolenia na budowę. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy