Reklama

Kolejna "wiadomość" dla posła Chmielowca przed jego drzwiami [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Po tym jak we wtorek, 20 października, przed biurem poselskim przy ul. Mickiewicza przeciwnicy "Piątki dla zwierząt" zostawili słomę i obornik, przyszedł czas na przeciwników decyzji, jaką w ostatnim czasie podjął Trybunał Konstytucyjny.

Kobieta nie może usunąć ciąży gdy istnieje duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu – tak orzekł Trybunał Konstytucyjny.


Zbigniew Chmielowiec, poseł na Sejm RP otrzymał kolejną "wiadomość", tym razem od osób, które nie zgadzają się z decyzją Trybunału Konstytucyjnego.

Przed drzwiami biura poselskiego znajdującego się w Raniżowie, przy drodze wojewódzkiej nr 875 na posła czekały kartki. Napisane było na nich m.in. "Kobieta to nie inkubator", czy "Aborcja to prawo człowieka".

Przypomnijmy, że w całym kraju rozpoczęły się protesty osób, które sprzeciwiają się decyzji trybunału.


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE