Reklama

Kolejna siłownia plenerowa powstanie na terenie Kolbuszowej. Jakie urządzenia zostaną zamontowane?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miejski w Kolbuszowej

Kolejna siłownia plenerowa powstanie na terenie Kolbuszowej. Jakie urządzenia zostaną zamontowane? - Zdjęcie główne

Siłownia powstanie w sąsiedztwie istniejącego placu zabaw. | foto Urząd Miejski w Kolbuszowej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI To już pewne. W Kolbuszowej powstanie kolejne miejsce, w którym będzie można ćwiczyć na świeżym powietrzu. Siłownia plenerowa ma powstać tuż obok stadionu miejskiego przy ulicy Wolskiej.

Gmina Kolbuszowa szuka obecnie firmy, która zajmie się wykonaniem plenerowej siłowni. Ta ma powstać przy istniejącym placu zabaw - obok stadionu. Projekt zakłada, że będzie ona miała 10 stanowisk do ćwiczeń.

  • drabinka i poręcz C,
  • poręcz równoległa i poręcz N (podciąg nóg),
  • wioślarz i motyl B,
  • narciarz i prasa ręczna,
  • orbitrek i przywodziciel/odwodziciel.

- Ponadto w ramach inwestycji wykonana zostanie strefa bezpiecznego upadku z warstwy piasku oraz renowacja trawników w obrębie istniejącego placu zabaw i w obrębie nowej siłowni plenerowej - informują kolbuszowscy urzędnicy. 

Nowy obiekt, na którego wykonanie gmina otrzymała prawie 38 tys. zł unijnego dofinansowania, ma powstać najpóźniej do 30 września tego roku. 

Plenerowe siłownie możemy już w kilku miejscach na terenie gminy Kolbuszowa - w ogródku jordanowskim czy na działce obok kolbuszowskiego liceum. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy