Reklama

Koledzy i koleżanki pobiegli dla Karoliny

Opublikowano:
Autor:

Koledzy i koleżanki pobiegli dla Karoliny - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Czas trwania zbiórki dla Karoliny z Kolbuszowej Dolnej niedługo dobiegnie końca, dlatego w pomoc dla niej zaangażowały się koleżanki i koledzy z klasy.

- Karolina Magda to nasza koleżanka. Tak jak my jest uczennicą klasy VI C Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej - przypominają dzieciaki. Dziewczynka zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Nie jest w stanie samodzielnie chodzić. Specjalistyczne leczenie, ortezy, systematyczna rehabilitacja, a w niedalekiej przyszłości operacja rizotomii selektywnej w Szczecinie. Wszystko to po to, aby Karolina mogła samodzielnie się poruszać.

Wychowankowie Haliny Mianowskiej chcą, tak jak i Jarosław Mazur, który dla swojej uczennicy objechał skuterem Polskę dookoła, pomóc w zbiórce. Pieniądze pozwolą na leczenie i rehabilitację. 

- Dlatego pobiegliśmy w sztafecie klasowej dla Karoliny w środę na lekcji wychowania fizycznego - wyjaśniła Halina Mianowska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE