Reklama

Reklama

Kolbuszowska kolegiata wybrała firmę, która wyremontuje dach i wymieni okna w kościele

Opublikowano: pon, 4 cze 2018 20:30
Autor:

Kolbuszowska kolegiata wybrała firmę, która wyremontuje dach i wymieni okna w kościele  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Najkorzystniejszą, a zarazem jedyną ofertę, złożyła kolbuszowska firma "FIN - PRO" Sp. z o.o. Wyceniła ona zakres prac na nieco ponad 719 tys. zł brutto.

Reklama

Remont dachu na kolbuszowskiej kolegiacie dotyczy wyłącznie północnej kopuły w nawie bocznej. Wymianie ma podlegać blacha i część więźby dachowej, która jest w opłakanym stanie. Stare pokrycie dachowe zastąpi, zgodnie z zaleceniem konserwatora, blacha tytan-cynk.

W ramach wymiany okien wykonawca ma dokonać demontażu i zabezpieczenia witraży, szczegółowego pomiaru istniejącej ślusarki w naturze (ma zachować istniejące podziały) oraz zamontować okna, podokienniki blaszane i odnowić tynki oraz powłoki malarskie.

Termin wykonania zamówienia upływa 31 października tego roku.

Więcej informacji w Korso [nr 21/2018]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.