Reklama

Kolbuszowscy przedsiębiorcy wstrzymują swoją działalność

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, podjęliśmy trudną, ale tym samym odpowiedzialną decyzję o zamknięciu salonu do odwołania - pisze na Facebooku jeden z salonów fryzjerskich w Kolbuszowej.

Tego typu komunikatów można znaleźć w sieci coraz więcej. Zamykane są salony kosmetyczne i fryzjerskie. - Nie była to łatwa decyzja, ale myślę, że jak najbardziej słuszna - mówi nam jedna z kolbuszowskich fryzjerek. - Zamknięcie salonu to dla nas duża strata finansowa. Zdrowie jest jednak ważniejsze - dodaje. 

Część salonów zawiesiło swoją działalność do odwołania. Inne dały sobie minimum tydzień przestoju. - Dalsze decyzje będziemy podejmować w zależności od rozwoju sytuacji w naszym kraju - czytamy na stronie jednego z salonów. 

Zamykane są również te lokalne gastronomiczne, które nie mają możliwości dowozu swoich dań do klienta. Pozostałe zachęcają do zamawiania jedzenia na wynos. To jedyny sposób na podtrzymanie działalności wielu biznesów. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE