Reklama

Kolbuszowscy policjanci uczą dzieci [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI O tym, jak bezpiecznie poruszać się po drogach mówili dziś kolbuszowscy policjanci pierwszoklasistom. Uczniowie pod okiem funkcjonariuszy ćwiczyli też praktyczne przechodzenie przez jezdnię. Prowadzone od początku roku spotkania są elementem policyjnych działań „Bezpieczna droga do szkoły”.

Dziś rano (piątek, 6 sierpnia), policjanci z referatu ruchu drogowego - mł.asp. Arkadiusz Wilk i st. post. Paweł Marszałek oraz kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej w Widełce, a następnie pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej, którzy zgromadzili się na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego.

- Podczas spotkania policjanci mówili o zasadach przewożenia dzieci w pojazdach, a także bezpiecznym wysiadaniu i wsiadaniu do samochodu - relacjonuje Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej. - Przypominali najmłodszym m.in. o tym  jak bezpiecznie poruszać się po drodze i jakie zagrożenia mogą spotkać osoby piesze, które nie stosują się do przepisów. Funkcjonariusze ćwiczyli również z uczniami praktyczne przechodzenie przez jezdnię. Policjanci przypominali zasady właściwego zachowania w szkole - dodaje przedstawicielka policji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE