Reklama

Kolbuszowscy policjanci mają nowy wóz

Opublikowano: śr, 1 sty 2020 09:22
Autor:

Kolbuszowscy policjanci mają nowy wóz - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej otrzymali wczoraj (poniedziałek, 31 grudnia, 2019 roku) nowy oznakowany radiowóz marki Hyundai i30. Auto będzie wykorzystywane w codziennej służbie przez policjantów ruchu drogowego.

Kolbuszowska jednostka wzbogaciła swoją flotę pojazdów o nowy oznakowany radiowóz marki Hyundai i30 o mocy 140 KM. Nowym radiowozem będą jeździć policjanci Referatu Ruchu Drogowego.

- To trzecie nowe auto, które w tym roku trafia do naszej jednostki. Oprócz oznakowanego radiowozu kolbuszowska komenda została doposażona jeszcze dwoma pojazdami nieoznakowanymi, które już od kilku tygodni służą policjantom Wydziału Kryminalnego - informuje kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

 


Jeden z tych samochodów został zakupiony przy 50 proc wsparciu finansowym samorządów lokalnych powiatu kolbuszowskiego. Pozostałą część zadysponowano z budżetu policji. Drugi pojazd zakupiono ze środków Urzędu Marszałkowskiego, przy dofinansowaniu z budżetu policji.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE