Reklama

Kolbuszowianka gra w szczypiorniaka

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowianka gra w szczypiorniaka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wystarczyło kilka treningów, by trener Tomasz Durak zdołał zebrać kadrę chłopaków zdolnych do walki w ligowych rozgrywkach. Juniorzy Kolbuszowianki zagrali już dwa mecze o punkty w Podkarpackiej Lidze Juniorów.

Na Podkarpaciu w "szczypiorniaka" najsolidniej grają w Mielcu. Tradycje mają m.in. Przeworsk, Jarosław i rzeszowska Juvenia. W naszym powiecie poważnie do tematu podchodzą w Cmolasie, a od niedawna również w Kolbuszowej. 

Zajęcia dla chętnych do gry w piłkę ręczną rozpoczęły się początkiem września. – Na pierwszych zajęciach frekwencja nie była wyjątkowa, ale z czasem miałem do dyspozycji coraz więcej chłopaków – wspomina Tomasz Durak, opiekun kolbuszowskiej drużyny. 

 

Po pierwszych meczach zainteresowanie tym tematem wzrosło. – Dzwonią młodzi chłopcy i podpytują o możliwość treningu. Ręczna to też niezła atrakcja dla kibiców, którzy w jesienne czy zimowe popołudnia nie muszą siedzieć w domu. 

Na pierwszym, dość słabo reklamowanym meczu z rzeszowskim Handballem na trybunach LO było sporo widzów – zaznacza Dariusz Wróblewski, prezes Kolbuszowianki, który chwali sobie współpracę z ambitnym Durakiem.

Więcej w 44 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE