Reklama

Kolbuszowianin wystartował z akcją: #niestrzelamwsylwestra

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowianin wystartował z akcją: #niestrzelamwsylwestra  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Ile w tym roku puścisz hucznie hajsu w powietrze? Może warto chociaż raz puścić przelew na schronisko zamiast petard do nieba? - pisze na swoim profilu Krzysztof, który zachęca do zrezygnowania z sylwestrowych fajerwerków.

Kolbuszowianin opisuje sytuację z ostatniego dnia roku.

- Już od południa, gdy pierwsi imprezowicze testowali swoje ładunki pirotechniczne Lucky kumał, że znowu ten dzień nadszedł. Każda kolejna godzina była dla niego coraz gorsza bo próby były coraz częstsze. Godzina 24:00 - Nowy rok, nowe plany kupa radości i nowych pomysłów - dla niego i milionów innych zwierzaków to była zawsze godzina 0 - Jego (nie)mały koniec świata i też kupa - ale strachu i przerażenia - napisał na Fb.

Kolbuszowianin zachęca internautów do przyłączenia się do mini akcji #niestrzelamwsylwestra  i zrezygnowania z fajerwerków, których wystrzału boi się większość zwierząt. Zdjęcia i montaż: Krzysztof Białek
Czytał: Maciej Idzik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE