Reklama

KOLBUSZOWA. Złapana na gorącym uczynku w sklepie

Opublikowano: czw, 2 sty 2020 12:49
Autor:

KOLBUSZOWA. Złapana na gorącym uczynku w sklepie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zarzuty kradzieży usłyszała we wtorek 54-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego. Kobieta została rozpoznana i ujęta przez właściciela sklepu, którego okradła kilka miesięcy wcześniej. Kiedy ponownie pojawiła się w jego sklepie, mężczyzna powiadomił policję. Podczas przeszukania policjanci znaleźli u niej kolejną skradzioną odzież.

We wtorek, 31 grudnia, przed południem, dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony o ujęciu sprawczyni kradzieży. Doszło do niej w jednym ze sklepów przy ulicy Plac Wolności.

- Z przekazanych informacji wynikało, że właściciel sklepu rozpoznał kobietę, która w sierpniu ukradła z jego sklepie odzież o wartości 180 zł. Policjanci z Wydziału Kryminalnego zajmujący się tą sprawą ustalili, że ta sama kobieta w podobnym czasie okradła jeszcze sklep odzieżowy przy ulicy Rzeszowskiej w Kolbuszowej. Straty wyceniono na kwotę ponad 200 zł. Funkcjonariusze jeszcze w sierpniu ustalili jej dane, jednak 54-latka wyjechała za granicę - informuje kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

Kiedy we wtorek kobieta ponownie pojawiła się w sklepie na ulicy Plac Wolności w Kolbuszowej, została rozpoznana przez okradzionego w sierpniu właściciela. Mężczyzna zamknął sklep i wezwał policję. Funkcjonariusze doprowadzili 54-latę do komendy. Podczas przeszukania okazało się, że również i tym razem dopuściła się kradzieży. Pod kurtką miała ubraną na siebie skradzioną odzież wartości 300zł.

Kolbuszowscy policjanci z Zespołu ds.Wykroczeń przedstawili 54-latce zarzuty kilkukrotnej kradzieży. Jej sprawą zajmie się teraz sąd.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE