Reklama

KOLBUSZOWA. Zgoda radnych miejskich na niepłacenie

Opublikowano: ndz, 29 mar 2020 12:12
Autor:

KOLBUSZOWA. Zgoda radnych miejskich na niepłacenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy samorządowcy zatwierdzili na ostatniej sesji (20 marca) zarządzenie burmistrza Kolbuszowej. Dotyczy ono płatnej strefy parkowania w centrum miasta.

Zgodnie z decyzją burmistrza Jana Zuby, od 16 marca zawieszony został nakaz uiszczania opłat za parkowanie na Placu Wolności.

W efekcie wyeliminowała ona konieczność bezpośredniego kontaktu kierowców z parkomatami, zaś kontrolerów zwolniła z obowiązku nadzoru nad strefą. Powodem takiej decyzji jest sytuacja kryzysowa spowodowana koronawirusem. 

Zarządzenie burmistrza zatwierdzili uchwałą radni miejscy, którzy byli w tym temacie jednomyślni. 

Obowiązek opłaty za miejsce parkingowe obowiązuje w centrum Kolbuszowej od 18 listopada 2019 roku. W godz. od 9 do 17 w dni robocze kierowcy płacili za miejsce na rynku 1 zł za godzinę. W sobotę, niedzielę i święta płatność za miejsca parkingowe nie obowiązywała.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.